Cучасні рішення, які змінюють бізнес на краще

 
Self-ERP - українська компанія-інтегратор комплексних автоматизованих рішень для розвитку та управління бізнесом на базі Odoo 16 Enterprise

 

дізнатись більше

Управління проєктами


Повноцінна CRM

Продажі

Точки продажів, POS

HRMS

Управління кадрами

Маркетинг

Автоматизація коммунікацій

Галузеві рішення

Виробництво, логістика, склад тощо

Все необхідне – в єдиній системі 

Впровадження ERP-систем зміцнює позиції компанії на ринку і є значною конкурентною перевагою.
Автоматизуйте процеси та робіть ваш бізнес гнучким і адаптивним разом з Self-ERP — це особливо важливо в кризові періоди.
Рішення від Self-ERP – це нова екосистема ведення бізнесу. Для побудови екосистеми повністю інтегрованих між собою бізнес-додатків ми обрали Odoo - міжнародну платформу, яка нараховує 7 млн. користувачів по всьому світу. Але саме ERP-рішення від BJet створюються відповідно до реалій ведення бізнесу в Україні.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Регламентований облік та заробітна плата як частина єдиної системи


Український бухгалтерський, управлінський облік та нарахування Заробітної плати суттєво відрізняються від міжнародних, тому впровадити єдину ERP-систему українському бізнесу зазвичай непросто. 
Компанія Self-ERP задовольняє цей запит, створюючи на Odoo адаптований український регламентований облік, який повністю відповідає вимогам законодавства та запиту ринку. Наші рішення - повноцінна альтернатива російському 1С, яка повністю інтегрована зі всіма іншими напрямками роботи вашого бізнесу.


ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Чому варто довірити впровадження ERP для вашого бізнесу саме нам?​Спеціалізація

Компанія Self-ERP - це команда досвідчених фахівців з розробки та автоматизації саме на Odoo. Ми багато років створюємо й успішно впроваджуємо рішення на Odoo та пропонуємо бізнесам оптимальні варіанти автоматизації.

Досвід
Ми використовуємо практичний досвід провідних фахівців України в сфері обліку та фінансів, будуючи власні рішення для галузевих напрямків та регламентованого обліку.

Навчання
При кожному впровадженні ми окрему увагу приділяємо навчанню користувачів, що значно покращує ефективність проекту для клієнта.


Суть єдиної екосистеми – всі ваші дані, внесені до ERP, буде автоматично застосовано до всіх інтегрованих додатків


При створенні для вас персоналізованого рішення автоматизації ми особливу увагу приділяємо інтеграціям, які критично важливі для ведення бізнесу в Україні. 
Це дозволяє інтегрувати потрібні модулі у єдину систему, що оптимізує бізнес-процеси.

Наші клієнти

Тоні Фред

генеральний директор

Засновник і головний візіонер Тоні є рушійною силою компанії. Він любить брати участь у розробці програмного забезпечення, маркетингу та стратегії обслуговування клієнтів.

Міч Старк

COO

Міч любить приймати виклики. Маючи багаторічний досвід роботи комерційного директора в індустрії програмного забезпечення, Міч допоміг компанії досягти того місця, де вона є сьогодні. Міч — один із найкращих розумів.

Наша співпраця та етапи впровадження

Контактуємо

та уточнюємо деталі та потреби бізнесу

Розробляємо

та узгоджуємо логіку впровадження

Налаштовуємо

систему та навчаємо людей

Залишаємось на зв'язку

для постійної підтримки та оновлень

Форма запиту на консультацію

Separate email addresses with a comma.