Cучасні рішення,

які змінюють бізес на краще

Self-ERP - українська компанія-інтегратор комплексних автоматизованих рішень на базі Odoo Enterprise, які допоможуть вам керувати бізнесом з легкістю 

Управління проектами
Звітність і облік
Повноцінна CRM
Продажі
HRMS
Маркетинг
Отримати конс​​​​ультацію​​​​

Рішення від Self ERP — це нова сучасна екосистема ведення бізнесу

Для побудови наших рішень ми обрали Odoo Enterprise - міжнародну платформу, яка нараховує 11 млн користувачів по всьому світу.

Переваги рішень від Self-ERP

  • адаптовані до ведення бізнесу в Україні
  • підсилюють компанії при виході на міжнародні ринки 
  • інтегрують в єдиній системі всі бізнес-додатки
  • досвід провідних фахівців України в сфері обліку та фінансів
  • система зростає поступово разом з вашим бізнесом
Отримати конс​​​​ультацію​​​​

Нам довіряють

 

Відгуки клієнтів

Побудова інноваційної моделі супроводження бізнесу

Задача - Створення єдиної системи управління складською логістикою між кількома напрямками бізнесу в кількох країнах. Впровадження IoT (інтеграція в систему принтерів, сканерів, зчитувачів штрих-кодів тощо). 

Кількість номенклатури товарів - 100000 товарів.

Кількість співробітників компанії - 700

Строк реалізації - 2,5 місяці

Рішення, від Self-ERP - це створення мультикомпанії з різними параметрами обліку для її учасників. Складністю є те, що в різних компаніях застосовуються різні параметри фінансового обліку, проте вони мають об'єднуватись в консолідовану звітність

Це нестандартне рішення з багатьма етапами впровадження. Реалізувати відповідний проект стало можливим завдяки розумній побудові комунікації між офісом замовника та виконавцями (планування поділене на етапи, регулярне підведення підсумків, підбір команди розробників у відповідності із завданнями на кожному етапі, прозорий облік витраченних годин та оцінки ефективності).

В результаті ми отримали інноваційну модель супроводження бізнесу. Та плануємо розвивати проект.

 Олена Дружинська  СМО "ІБІС"

Отримати конс​​​​ультацію​​​​

Автоматизація процесів Інвест офісу

Задача - Створення екосистеми для управління бізнес- та операційними процесами в компанії. Їх автоматизація та аналіз для постійного вдосконалення.

Було впроваджено - Управління проєктами, CRM, управління маркетингом, заведено організаційну структуру та штатний розклад.

Строк реалізації - 1 місяць.

Наша компанія почалась як невеликий офіс, який надає консультаційну підтримку для бізнесу. Із стрімким зростанням кількості клієнтів і збільшенням процесів нам стало критично необхідно автоматизувати частину роботи, а також перевести взаємодію з клієнтами на новий якісніший рівень. Саме тому після аналізу ринку ми вирішили звернутися саме до Self-ERP, адже тут запропонували оптимальну екосистему, яку розробили під наші потреби.

 ​Яр​ослав Альохін    керівник проєктів в Інвест офісі

Обирайте оптимальне рішення обліку для вашого бізнесу

Отримайте безкоштовну консультацію від експертів Self ERP - заповняйте цю просту форму, та ми зв’яжемось з вами у зручний вам час.

Розділіть електронні адреси комами.

Запитання і відповіді

Що таке ERP система!?

ERP система – це набір програмних інструментів для ефективного управління бізнес-процесами, від англійського Enterprise Resource Planning – “планування ресурсів підприємства”. Але зараз ERP система (в Україні ще пишуть по-різному – ЕРП, Ерп, ерп, erp) дозволяє не лише планувати ресурси, а й проводити аналітику, вивчати тренди, робити дослідження та впливати на розвиток компанії.

Навіщо потрібна ERP система?

Система erp - це основний інструмент керівника або власника компанії, який може приймати ефективні рішення. Ерп системи використовуються не лише керівниками, а й на всіх рівнях управління компанією - для відстеження процесів, поточного стану закупівель та продажів, ведення управлінського та бухгалтерського обліку.

У чому різниця між CRM та ERP системами?

ERP система є більш досконалим набором інструментів, ніж CRM. ERP, на відміну від суто CRM, дозволяють ефективно керувати не лише клієнтською частиною та продажами, а й іншими процесами на кшталт виробництва, логістичних ланцюгів, обліку тощо.

Хто використовує ERP систему?

Системи erp використовується у всіх ключових процесах компанії. Важливо, щоб всі процеси були саме частиною єдиної системи та дані оновлювались та інтегрувались між собою.

Скільки коштує ERP система?

Вартість ERP системи залежить від багатьох факторів. Наприклад, вартість ліцензії становить від 12 євро за користувача в місяць, окремо сплачується вартість налаштування або доробки. Сьогодні, на відміну від минулого, ERP система розглядається не як витрати, а як інвестиція, яка надає компанії вагому конкурентну перевагу та стимулює розвиток.

Отримати конс​​​​ультацію​​​​