Cучасні рішення,

які змінюють бізес на краще

Self-ERP - офіційний срібний партнер Odoo, українська компанія-інтегратор комплексних автоматизованих рішень на базі Odoo Enterprise, які допоможуть вам керувати бізнесом з легкістю 
Управління проектами
Звітність і облік
Повноцінна CRM
Продажі
HRMS
Маркетинг
Отримати конс​​​​ультацію​​​​​

Рішення від Self ERP — це нова сучасна екосистема ведення бізнесу

Для побудови наших рішень ми обрали Odoo Enterprise - міжнародну платформу, яка нараховує 12 млн користувачів по всьому світу.

Переваги рішень від Self-ERP

  • адаптовані до ведення бізнесу в Україні
  • підсилюють компанії при виході на міжнародні ринки 
  • інтегрують в єдиній системі всі бізнес-додатки
  • досвід провідних фахівців України в сфері обліку та фінансів
  • система зростає поступово разом з вашим бізнесом
Отримати конс​​​​ультацію​​​​​

Регламентований облік як частина єдиної системи


Наші експерти в сфері фінансів створили сучасне рішення з бухгалтерськго обліку для ERP Odoo відповідно до вимог українського законодавства та та з використанням найкращих світових практик.
Ваша компанія отримає потужний інструмент для ефективного ведення обліку в синергії з можливостями ERP Odoo. Це допоможе вам зростати та розвиватись в сучасному бізнес-середовищі.

Нам довіряють

 

Наші проекти

Проект для компанії "ІБІС" 

Компанія "ІБІС" заснована в 1994 році. Сьогодні бізнес компанії включає в себе роздрібну мережу магазинів, один із найвідвідуваніших нішевих інтернет-магазинів, тири та сервісний центр, виробництво власних торгових марок та В2В дистрибуцію.

Запит клієнта -  побудови єдиної системи управління складською логістикою між кількома напрямками бізнесу, в кількох країнах
Лише за 2,5 місяця команда "ІБІС" вже почала повноцінну роботу з новою системою. Це сталося завдяки паралельному з впровадженням навчанню персоналу, який був залучений в систему з перших годин співпраці.

Крім побудови процесів та єдиної системи управління, також за цей короткий період було впроваджено IoT.

Дізнатись більше про цей проект

Проект для компанії Daylight

Компанія Daylight Contract - входить до Daylight Design Group, яка є провідним гравцем на ринку інтер'єрного дизайну протягом останніх 20 років.

Запит клієнта - проектний менеджмент, управління закупівлями та логістикою, управлінська звітність

Завдяки ретельному проектуванню та співпраці між командами Self-ERP  і Daylight, впровадження можна вже вважати успішним, хоча традиційно такі великі проекти оцінюються в більш довгій перспективі. Але основні роботи були завершені лише за 4 місяці, і тепер компанія Daylight користується всіма перевагами автоматизації в ERP-системі Odoo Enterprise.
Усього одне слово: вдосконалення. Автоматизація процесів не лише зекономила час і ресурси, але й підвищила загальну ефективність та конкурентоспроможність компанії Daylight на ринку дизайну інтер'єру.


Дізнатись більше про цей проектМи - на Odoo.com

Проекти Self-ERP на офіційному сайті Odoo


Наші впровадження цінує не лише український ринок. Кейс компанії Ібіс було обрано для демонстрації на офіційному сайті Odoo. Ми пишаємось цим досягненням, яке стало можливими завдяки експертності нашої команди, яка постійно вдосконалює свої навички.


Дізнатись більше на Odoo.com

Обирайте оптимальне рішення обліку для вашого бізнесу

Отримайте безкоштовну консультацію від експертів Self ERP - заповняйте цю просту форму, та ми зв’яжемось з вами у зручний вам час.

Розділіть електронні адреси комами.

Запитання і відповіді

Що таке ERP система!?

ERP система – це набір програмних інструментів для ефективного управління бізнес-процесами, від англійського Enterprise Resource Planning – “планування ресурсів підприємства”. Але зараз ERP система (в Україні ще пишуть по-різному – ЕРП, Ерп, ерп, erp) дозволяє не лише планувати ресурси, а й проводити аналітику, вивчати тренди, робити дослідження та впливати на розвиток компанії.

Навіщо потрібна ERP система?

Система erp - це основний інструмент керівника або власника компанії, який може приймати ефективні рішення. Ерп системи використовуються не лише керівниками, а й на всіх рівнях управління компанією - для відстеження процесів, поточного стану закупівель та продажів, ведення управлінського та бухгалтерського обліку.

У чому різниця між CRM та ERP системами?

ERP система є більш досконалим набором інструментів, ніж CRM. ERP, на відміну від суто CRM, дозволяють ефективно керувати не лише клієнтською частиною та продажами, а й іншими процесами на кшталт виробництва, логістичних ланцюгів, обліку тощо.

Хто використовує ERP систему?

Системи erp використовується у всіх ключових процесах компанії. Важливо, щоб всі процеси були саме частиною єдиної системи та дані оновлювались та інтегрувались між собою.

Скільки коштує ERP система?

Вартість ERP системи залежить від багатьох факторів. Наприклад, вартість ліцензії становить від 12 євро за користувача в місяць, окремо сплачується вартість налаштування або доробки. Сьогодні, на відміну від минулого, ERP система розглядається не як витрати, а як інвестиція, яка надає компанії вагому конкурентну перевагу та стимулює розвиток.

Отримати конс​​​​ультацію​​​​​