Управління автопарком в ERP Odoo: перше знайомство

27 вересня, 2023


Шукаєте спосіб підвищити ефективність управління вашим автопарком і водіями? Не шукайте більше! Оптимізуйте управління автопарком за допомогою ERP-системи Odoo. 

Модуль "Odoo Автотранспорт" є одним з найефективніших у цьому комплексному рішенні для підвищення ефективності бізнесу. Система здатна просто революційно змінити процес управління вашим автопарком. 

Ефективно відстежуйте транспортні засоби


З "Odoo Автотранспорт" ви можете легко відстежувати місце перебування та статус ваших транспортних засобів в режимі реального часу. Позбудьтеся ручного відстеження і здогадок – тепер ви можете відстежувати переміщення вашого транспорту з точністю і достовірністю.


Плануйте техобслуговування легко


Обслуговування ваших транспортних засобів має вирішальне значення для забезпечення їх оптимальної продуктивності та довговічності. "Odoo Автотранспорт" пропонує інтуїтивно зрозумілу функцію планування технічного обслуговування, яка дозволяє легко планувати та відстежувати завдання з технічного обслуговування для кожного автомобіля у вашому автопарку. Ніколи більше не пропускайте обслуговування або перевірку і тримайте свої автомобілі в ідеальній формі.


Краще контролюйте витрати пального 


Витрати на паливо можуть швидко зростати і стати значною статтею витрат для вашого бізнесу. "Odoo Автотранспорт" надає вам потужні інструменти управління паливом для відстеження споживання пального, виявлення неефективних витрат та оптимізації використання пального. Контролюйте свої витрати на пальне та максимально підвищуйте ефективність вашого автопарку.


Оптимізуйте управління водіями


Управління командою водіїв – загалом непросте завдання, але "Odoo Автотранспорт" суттєво спрощує цей процес. Призначайте водіїв на конкретні транспортні засоби в ERP-системі, відстежуйте їхню роботу та контролюйте їхні графіки без зайвих зусиль. Покращуйте комунікацію та координацію з вашими водіями.

Завдяки даним в режимі реального часу, автоматизованим процесам та ефективній комунікації ви зможете ухвалювати обґрунтовані рішення, скоротити час простою транспорту і персоналу та оптимізувати розподіл ресурсів. 

Впровадивши "Odoo Автотранспорт", ви зможете вдосконалити процеси управління автопарком і підвищити загальну продуктивність. 


Зменшуйте витрати


Витрати на управління автопарком можуть швидко вийти з-під контролю, якщо ними не управляти належним чином. "Odoo Автотранспорт" допоможе вам виявити можливості для економії коштів, надаючи детальну інформацію про різні аспекти роботи вашого автопарку. Від споживання пального до витрат на технічне обслуговування – ви можете ухвалювати рішення на основі даних, які призведуть до значного скорочення витрат для вашого бізнесу.

Не дозволяйте складнощам управління автопарком гальмувати ваш бізнес. Скористайтеся можливостями "Odoo Автотранспорт", і крок за кроком ви відчуєте переваги налагоджених процесів, підвищеної продуктивності та скорочення витрат. Візьміть під контроль свій автопарк онлайн і швидко рухайтеся до успіху!

Щоб дізнатися більше про "Odoo Автотранспорт" і про те, як він може трансформувати процес управління вашим автопарком, будь ласка, залиште запит на безкоштовну консультацію від спеціалістів компанії Self-ERP – офіційного представника Odoo в Україні.blog.post

30 ключових дій для вдалого впровадження ERP

Чек-лист “30 ключових дій для вдалого впровадження ERP”, який буде корисний будь-якому бізнесу